Enerjisa Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı (Mayıs 2022)

Enerjisa Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı (Mayıs 2022)

Enerjisa Enerji A.Ş personel alımı başvuru ekranı açıldı. Kimler başvuru yapabilir. Enerjisa personel alımlarına dair gerekli tüm detayların, unvanları ve başvuruları bu haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar:

Enerjisa personel alımı başladı. Farklı unvanlarda olmak üzere Enerjisa Enerji A.Ş için yeni ve güncel personel alımları için başvurular online olarak alınmaya başladı. Kimler başvuru yapabilir? Sürece dair gerekli bilgileri ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde yer alıyor.

Enerjisa Elektrik A.Ş. personel alımı unvanları

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı alımı,

Müşteri Operasyonları Uzmanı alımı,

Satın Alma Uzmanı alımı,

Uygulama Geliştirme Uzmanı (Android) alımı,

Bilgi Sistemleri Uzmanı(İş Analisti) alımı,

Satış Yetkilisi - Kurumsal Müşteriler alımı,

Kojenerasyon Operasyon Mühendisi alımı olmak üzere farklı unvanlarda EnerjiSa personel alımı yapıyor. İşte unvanlar bazında mezuniyetler.

Enerji Sa personel alımı başvuru mezuniyetler

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı alımı için Üniversitelerin mühendislik, teknoloji fakülteleri veya fizik-kimya lisans bölümlerinden mezun, Tercihen Elektrik/Elektronik mühendisliği veya Elektrik Öğretmenliği bölümlerinden mezun, İş Sağlığı ve Güvenliği  mevzuatına hakim, A veya B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı belgesi olan, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar başvurabilir. İşte diğer şartlara dair detaylar:

Müşteri Operasyonları Uzmanı alımı için Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, İktisat, İşletme, İstatistik ya da Matematik lisans bölümlerinden mezun, en az 1 yıllık deneyime sahipsen, iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen adaylar,

Satın Alma Uzmanı alımı için Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl sözleşme yönetimi ve satın alma deneyimine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP MM modülü tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

Uygulama Geliştirme Uzmanı (Android) alımı için Üniversitelerin Bilgisayar veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kotlin, Java teknolojilerine hakim, Tercihen Kotlin coroutines bilen, Lifecycles, data binding, live data, room gibi android x bileşenlerine hakim, Tercihen “ArcGIS Runtime API for Android” ile çalışmış olan,

Bilgi Sistemleri Uzmanı(İş Analisti) alımı için Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Matematik, İstatistik veya ilgili bölümlerinden mezunsan,

Satış Yetkilisi - Kurumsal Müşteriler alımı için Lisans ve/veya yüksek lisans bölümlerinden mezun,

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi alımı için Üniversitelerin lisans programlarından mezun,

Kojenerasyon Operasyon Mühendisi alımı için Üniversitelerin Makine, Enerji Sistemleri, Elektrik veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun adaylar başvurabilir.

Personel alımı başvuruları

EnerjiSa Elektrik A.Ş. personel alımı için başvurular Mayıs ayı itibarıyla hemen aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden yapılabilir. İşte detayların yer aldığı başvuru ekranı.

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum