EPDK 20 Kamu Persoenli alımı İlanı Yayınlandı

EPDK 20 Kamu Persoenli alımı İlanı Yayınlandı

Kurumun yayınlanan ilanında 20 Kişi Çeşitli Mühendislik Dallarında İstihdam edileceği Yapılan sınavda başarı elde eden adayların Enerji Uzman Yardımcısı Olarak İstihdam edileceği açıklandı.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından 14 Nisan 2017 Tarihinde 20 personel alımı yapılacağı duyruldu. Başvurular Kurumun İnternet Sitesinden Başvuru Formunun Eksiksiz doldurulması ile 24 Nisan 2017 Tarihi Saat 23:59 a kadar Ayrıca İstenen Belgelerin Tarayıcı Çıktısı İle Elektronik ortam üzerinden yapılacaktır.

Sınava Giriş Başvuru Tarihleri 17 – 24 Nisan 2017 Olup Giriş Sınavına hak Kazanan Adayların listesi 10 Mayıs 2017 Tarihine kadar Kurumun Resmi İnternet sitesi üzerinden ilan edilecek olup Ayrıca Bir Tebligat Yapılmayacağı Ayrıca Başvuru Şartlarını Taşımayan ve Kuruma Elden, Posta Yoluyla yapılacak Başvurular geçersiz olup Kabul edilmeyecektir. İş İlanları Kariyer.

Başvuru Şartları 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinde yazılı genel şartları taşımak, Sınavın yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü (01.01.2017 tarihi) itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak, Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış ,(A) grubu kadrolar için yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından ( 04/05 Temmuz 2015 veya 22/29 Mayıs 2016 tarihlerinde yapılan KPSS belirtilen puan türlerinden 80 ve üzeri puan almış olmak kaydıyla, en yüksek puanı alan adaydan başlamak üzere, öğrenim dalları itibariye yapılacak sıralamada, öğrenim dallarına ayrılan kontenjanın 4 (dört) katı aday içerisine girmek En az dört yıl süreli eğitim veren ve Aşğıda belirtilen fakülte veya ilgili bölümlerden mezun olmak. Bu fakülte ya da ilgili bölümlere denkliği Yüksek Öğretim Kurulu tarafından onaylanmış fakülte veya okullardan mezun olanlar da denklik belgesi sunarak başvurabilirler.

Giriş Sınavı, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:51/C Yüzüncüyıl-ANKARA) adresinde yapılacak ve Giriş Sınavına çağrılanlar, Ayrıca Sözlü Sınava Tabi Olacaklardır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.