Erciyes Üniversitesi 35 Personel Alımı

Erciyes Üniversitesi 35 Personel Alımı

Erciyes Üniversitesi 35 Sağlık Personel Alım ilanı 02 Ocak 2017 de yayınladı. Başvuracaklar için son tarih 16 Ocak 2017 olarak açıklanmıştır.

Kayseri Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle ücretleri döner sermaye bütçesinden karşılamak üzere 35 (otuzbeş) hemşire sözleşmeli personel alınacaktır.

Aranan şartlar 35 Kişi için aranan şartlar: Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olması (Hemşireler ameliyathane, yoğun bakım vb. ünitelerde vardiyalı olarak çalıştırılacaktır.) gerekmektedir. Kamu haklarından mahrum bulunmaması, Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olması, Taksirli suçlar hariç olmak üzere, affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmaması gerekmektedir. Ayrıca 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı mevzuat hükümlerinde tanımlanmış olan çok Tehlikeli iş yerinde çalışmaya mani hali bulunmaması gerekmektedir.

KPSS (B) grubu, Lisans Mezunları için KPSSP3 puanı esas alınacaktır. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. 5917 sayılı Kanunun 47. maddesinin 5. Fıkrası (2) bendi gereğince, sözleşmeli (4/B) olarak istihdam edilecektir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi, 1 Adet Resim, Kamu Personeli Seçme Sınavı 2016 KPSS (B) sınav sonuç belgesi ve Erkek adaylar için askerlik durum belgesi aslı ve fotokopisi olması şarttır. Kayseri iş ilanları kariyer.

Başvurular 16 Ocak 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.