Erciyes Üniversitesi (Canlı Model) Kamu Personel Alımı

Erciyes Üniversitesi (Canlı Model) Kamu Personel Alımı

Kayseri Erciyes Üniversitesi Bay/Bayan Canlı Model 3 kişi Kamu personel ilanı yayınladı. En az Lise Mezunu Memur alımı alınacak personeller için başvurular 05 Eylül 2017 ile 08 Eylül 2017 Arasında şahsen yapılacaktır. KPSS Şartı aranmamaktadır.

Erciyes Üniversitesine istihdam edilmek üzere 3 kişi istihdam edilecektir. Sözleşmeli personel alınacak olan ilana başvurular Şahsen yapılacak olup posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular Üniversiteye 05 ile 08 Eylül 2017 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

3 kişi Canlı Model için şartlar: Vücut Bütünlüğüne Sahip, Uzun ve Hareketsiz duruşlar için sağlık durumunun el verişli olması, Bay Bayan Olması, En az lise olması (Önlisans ve Lisans kabul edilir) ve Sosyal güvenlik kurumundan emekli ve yaşlılık aylığı almıyor olması şart.

Üniversitenin Görsel Tasarımı Heykel, Resim, Seramik ve Cam Tasarımı bölümü Programları uygulamalarında Akademik Kariyer Canlı Model olarak çalıştırılmak üzere şartları tutan adaylar arasından 3 kişi alım yapılarak yerleştirme yapılacaktır.

Başvuru şekli ve zamanı: Adayların belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitenin Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlık Binası yazı işleri bürosu adresine şahsen yapmaları gerek. Posta ile başvuruda bulunanların başvuruları geçersizdir. Başvuru tarihi 08 Eylül 2017 Mesai bitimine kadar ŞAHSEN başvuru yapılabilir.

Başvuruda gerekli belgeler: Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti olması gerek. Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, 1 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Mal Beyan Formu (Sözleşmeli Personel Bürosundan temin edilecektir) ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir.

Başvurular 08 Eylül 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Güzel Sanatlar Fakültesine bizzat (Şahsen) müracaat etmeleri gerekmektedir. Bilgi almak isteyenler için Kayseri Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Sözleşmeli Personel Şubesi adresinden alınabilir.

Kayseri Erciyes Üniversitesi 3 Memur alım ilan Kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.