Erdek Belediye Başkanlığı Personel Alımı

Erdek Belediye Başkanlığı Personel Alımı

Erdek Belediye Başkanlığı’nca 2 Ağustos 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. İlana son başvuru tarihi 8 Ağustos 2016 olarak belirtildi.

5393 sayılı Belediye Kanunun 49. Maddesi gereğince 1 adet tam zamanlı sözleşmeli ekonomist alınacaktır.

Ekonomist alımı için : Fakülte veya dört yıllık yüksekokuların ekonomik, iktisat, maliye veya bankacılık-finans bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek  bir sağlık engelinin bulunmaması, devlet sırlarını açığa verme, taksirli suçlar ve 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlardan hükümlü bulunmamak, ülkemizin sınırları içerişinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

İşe alımlar mülakatla yapılacak olup sözlü mülakat 9 Ağustos 2016 tarihinde saat 14.00 olarak belirtilmiştir. Sözlü sınavlarda adayların genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulacaktır.

Başvuru sırasında istenilen belgeler : Öğrenim Durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi, adaylar tarafından doldurulacak Başvuru Formu, sağlık raporu, 6 adet vesikalık fotoğraf, erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge, adli sicil belgesi, ikametgah belgesi gerekmektedir.

İlan şartlarına uyan adayların 8 Ağustos 2016 tarihinden önce Erdek Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum