Erdoğan Bu Teklife Çok Kızdı

Erdoğan Bu Teklife Çok Kızdı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın darbe gecesi kaldığı otelin sahibi Serkan Yazıcı o gece neler yaşanıldığını anlattı.

Otel sahibi Serkan Yazıcı 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Ben sizi Yunan adalarına götürürüm.” teklifine sinirlenen Erdoğan : “ Benim Yunan adalarında ne işim var kardeşim! Ben sana İstanbul’a nasıl gidebileceğimizi soruyorum.” diye yanıt verdi.

Çevreyi iyi bildiğini anlatan Serkan Yazıcı çevreyi bildiğimden dolayı cumhurbaşkanımız bana “Serkan deniz yoluyla nereye gidebiliriz?” dedi ben ise Dalaman’a gidebileceğimizi fakat Askeri Deniz Üssü’nden geçmemiz gerektiğini bildirdim. Bunun üzerine Cumhurbaşkanımız teklifi kabul etmedi başka nereye gidebileceğimizi sordu. Ben sizi Yunan adalarına götürürüm dedim. O cümleyi duyana kadar sakin olan Cumhurbaşkanımız o an sakinliğini kaybetti şeklinde açıklamalarda bulundu.

Posta gazetesine yaptığı açıklamaları şöyle devam etti : Telefonla konuştuğu birine ise “ Direnin. Onların tankları varsa bizim de imanımız var. Gerekiyorsa öleceğiz.” dedi ve sonra da bana döndü : “Serkan şu an tarihe tanıklık ediyorsun.” dedi.

Otel sahibi Serkan Yazıcı’nın da açıkladıkları göz önüne alındığında ne kadar zor bir geceden halkın gücüyle nasıl kurtulduğumuz apaçık ortada.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.