Erkan Bebek Ev Sözü Vermişti Tutmasını Bekliyorum Dedi

Erkan Bebek Ev Sözü Vermişti Tutmasını Bekliyorum Dedi

Yıllar önce 17 Ağustos depreminde Türkiye’yi yasa boğan felaket için ziyarete gelen Clinton’ın burnunu sıkan bebek olarak tanınan...

Erkan bebek büyüdü, Kadir Topbaş’ın verdiği sözü tutmasını beklediğini söyledi.

Lise son sınıfta okuyan 18 yaşındaki Erkan Işık, ailesine katkıda bulunmak için garsonluk yapıyor. Ailesinin ve 4 kardeşinin yanında yaşayan Erkan, Kadir Has’ın verdiği bütün sözleri tuttuğunu ama Kadir Toptaş’ın ev verme konusunda hala destek olmadığını söyledi. 

Üniversite eğitimi için Kadir Has Üniversitesi’nde Kadir Has tarafından burslu okuyacağını ve vakıftan kendisini aradıklarını söyleyen Işık, edebiyat ya da radyo-televizyon gibi bir bölüm seçeceğini söyledi.

Söz Vereli 7 Yıl Oldu 

7 yıldır Kadir Toptaş’ın verdiği ev sözünü tutmasını bekleyen Işık, gazete küpürlerinden kesip sakladığı haberlerini de çerçeve yaptığını gösterdi. 

Çadırkentte ziyarete gelen Clinton’un öpüp sevdiği bebek olarak tanınan Erkan Işık, depremden beri hiçbir şeyin değişmediğini ve verilen sözlerin tutulmadığını söyledi. 2009 yılında Clinton’un Türkiye ziyareti sırasında onu da çağırdıklarını ve özel görüşmede Clinton’a Kadir Toptaş tarafından ev vermek istiyorum dediğini ve Clinton’un da bunu Erkan’ın ailesine söylemesi gerektiği cevabını verdiğini söyledi. 

O gün verilen sözün tutulmasını istediğini ifade eden Erken Işık, size Kocaeli ya da buradan konut ayarlayacağız diyerek 5 yıldır hiçbir şekilde haber vermediklerini ifade etti.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.