Erzincan 3.Ordu Astsubay Ordu Evi Müdürlüğü İşçi Alımı

Erzincan 3.Ordu Astsubay Ordu Evi Müdürlüğü İşçi Alımı

Erzincan 3.Ordu Astsubay Ordu Evi Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi Alım ilanı 07 Şubat 2017 tarihinde yayınladı. Başvurular başlamış olup 16 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adayların Bu tarih mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

KPSS şartı aranmayan ilana adayların başvurabileceği Erzincan 3.Ordu Astsubay Ordu Evi Müdürlüğü Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı ve Kat Görevlisi) alınacaktır.

Alınacak personel Erzincan 3.Ordu Astsubay Ordu Evine istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile İnternetten veya şahsen 16 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı ve Kat Görevlisi) 1 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu en çok Ortaöğretim Lise ve Dengi mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003583668 numarası ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 16 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Talep sayısının 3 katından fazla başvuru olması durumunda 20 Şubat 2017 tarihinde saat10:00 ile 11:00`de Erzincan Astsubay Orduevinde toplantı salonunda Noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır. Talep kuraya tabi olduğu için şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecektir.

Şartlara durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren Erzincan Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nden şahsen veya iskur internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı tutulur.

Başvuracakların talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını Kura, yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorunlar. Erzincan iş ilanları kariyer.

Erzincan 3.Ordu Astsubay Ordu Evi Müdürlüğü irtibat numaraları şöyle: 0446 214 23 96 Telefondan daha detaylı bilgi alınabilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum