Erzincan Belediye Başkanlığı 2 İşçi Alımı İş İlanı

Erzincan Belediye Başkanlığı 2 İşçi Alımı İş İlanı

Erzincan Belediye Başkanlığı En az İlkokul En çok Lise Mezun İşkur İşçi Alım ilanları 12 Eylül 2017 de yayınladı. Başvuracak Bay Bayan adaylar için başvurular başlamış olup 21 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir.

Erzincan Geçit Belediye Başkanlığı 12 Eylül 2017 de işçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 21 Eylül 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir). Talep Daimi iş gücü talebi olarak açıklanmıştır.

Kalite Kontrolcü 2 kişi için şartlar: En az ilkokul en çok Ortaöğretim Lise ve Dengi mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003998103 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 21 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 22 Eylül 2017 de Saat 14:00 ile 15:00 arasında Erzincan Geçit Belediye Başkanlığı Hizmet Binası toplantı Salonunda Yapılacak. Adaylar  Eylül 2017 tarihine Kadar İstenen Belgeyi teslim edilmesi gerekmektedir.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Erzincan Geçit Belediye Başkanlığı istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 21 Eylül 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.