Erzincan Belediye Başkanlığı İşçi Alımı İşkur İlanları

Erzincan Belediye Başkanlığı İşçi Alımı İşkur İlanları

Erzincan Geçit Belediye Başkanlığı En az İlkokul Mezun İşçi Alım ilanları 09 Ağustos 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar için başvurular başlamış olup 18 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmamaktadır.

Erzincan Geçit Belediye Başkanlığı 09 Ağustos 2017 de işçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi ışıl işlem İşçisi ve 1 kişi sıhhi tesisat işçisi Genel olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 18 Ağustos 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel kura ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 22 Ağustos 2017 tarihinde Saat 10:00 ile 11:00 arasında Erzincan Geçit Belediye Başkanlığı adresi toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Işıl İşlem İşçisi Genel 1 kişi için şartlar: En az İlkokul olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003954722 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 18 Ağustos 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Sıhhi Tesisat İşçisi Genel 1 kişi için şartlar: En az İlkokul olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003954741 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 18 Ağustos 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Erzincan Geçit Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 18 Ağustos 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.