Erzincan Çağlayan Belediyesi 2 Personel Alımı

Erzincan Çağlayan Belediyesi 2 Personel Alımı

Erzincan Çağlayan Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 19 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Erzincan Çağlayan Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Sıhhi Tesisatçısı ünvanıyla ve 1 kişi İş Makineleri Operatörü ünvanıyla toplam 2 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı.

Çağlayan Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Sıhhi Tesisatçı İşçisi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması ve meslekte en az 5 yıl kamuda çalışmış olması ve bu durumu belgelemesi gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003504537 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 19 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Çağlayan Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi İş makineleri operatörü İşçisi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, B sınıfı sürücü ehliyetine (20 yıl deneyim) sahip olması ve meslekte en az 3 yıl kamuda çalışmış olması ve bu durumu belgelemesi gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003504471 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 19 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların aşağıdaki sertifikalara sahip olması gerekmektedir. Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 23 Aralık 2016 tarihinde Saat 14: 00 ile 15:00 arasında Çağlayan Belediye Başkanlığı Topantı Salonunda Yapılacak. 19 Aralık 2016 Terihine Kadar İstenen Belgeyi Çağlayan Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Erzincan iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Erzincan Çağlayan Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 19 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.