Erzincan Geçit Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Erzincan Geçit Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Erzincan Geçit Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı 17 Kasım 2016 da yayınladı. Başvurular 28 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Erzincan Geçit Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Işıl İşlem İşçisi olarak istihdam edileceği açıklandı. Erzincan iş ilanları kariyer.

Geçit Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Işıl İşlem İşçisi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, En çok Ortaöğretim (lise ve dengi) olması gerekmektedir. Adaylar İş kur iş ilan 00003478034 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 28 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Ayrıca Işıl İşlem İşçisine başvuracak adaylar Milli Eğitim Bakanlığı Hayat boyu öğrenme genel müdürlüğünden almış olduğu Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Işıl İşletmeciliği kurs bitirme belgesine sahip olması ve en az 1 yıl bu meslekte çalıştığını özel veya kamu sektörüne ait yazı ve Sgk hizmet dökümünü belgelemesi gerekmektedir. Sürücü Belgesi (B) sınıfı ehliyetine sahip olması gerekmektedir.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 01 Aralık 2016 tarihinde Saat 10: 00 da Geçit Belediye Başkanlığı Topantı Salonunda Yapılacak. 28 Kasım 2016 Terihine Kadar İstenen Belgeyi Geçit Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

İlana başvuracakların sayısının fazla olması durumunda noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Erzincan Geçit Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 28 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapılmadır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.