Erzincan Geçit Belediyesi işçi alıyor

Erzincan Geçit Belediyesi işçi alıyor

Erzincan Geçit Belediye Başkanlığı İlköğretim ve mezunu işçi alacağını açıkladı. Başvuracak adaylarda için KPSS şartı aranmayacaktır. 19 Ekim 2017 son gün.

Başvuracak aday İş kurumu üzerinden 10 Ekim 2017 ile 19 Ekim 2017 tarihleri arasında internetten veya şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Geçit Belediye Başkanlığı İş Kurumu Üzerinden ilkokul ve Lise mezunu 2 işçi alımı 10 Ekim 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar belediyeye Beton Ve Betonarme Kalıpçısı işçi olarak alınacaktır. Adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir).

Beton Ve Betonarme Kalıpçısı 2 kişi için şartlar: İlkokul ve Lise mezunu olması şart. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004055107 numara ile İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen veya İnternetten 19 Ekim 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvurmaları gerek.

Alınacak personel noter kurasınca belirleneceği üzere noter kurası 23 Ekim 2017 tarihi ve saat 10:00 ile 11:00 saatleri arasında Geçit belediyesinde çekilecektir.

Alınacak işçi İnternet üzerinden veya şahsen başvuru yaparak noter huzurunda kura çekimi gerçekleşerek yapılacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvurdukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar ve yeni yedek aday alım yapılır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.