Erzincan İl Özel İdaresi 4 Memur Alımı

Erzincan İl Özel İdaresi 4 Memur Alımı

Erzincan İl Özel İdaresi 24 Temmuz 2017 tarihinde 4 memur alım ilanı yayınladı. İl Özel İdaresi 4 memur alımı için başvurular 31 Temmuz tarihi itibariyle başlayacak olup 4 Ağustos tarihinde sona erecektir. Postayla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Erzincan İl Özel İdaresi 24 Temmuz 2017 tarihinde 2 adet İnşaat Mühendisi, 1 adet Makine Mühendisi ve 1 adet Elektrik Mühendisi olmak üzere toplamda 4 memur alım ilanı yayınladı.

Başvurular; 31 Temmuz 2017 tarihi itibariyle başlayacak olup 4 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların Edirne İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Postayla yapılan müracaatlar kabul edimeyecektir.

Başvuru sırasında istenilen belgeler; iş başvuru formu, nüfus cüzdanı sureti, adli sicil belgesi, diploma veya mezuniyet belgesi, fotoğraf, özgeçmiş olarak açıklanmıştır.

4 mühendis alımı için adayların Makine Mühendisliği (Lisans)/ Elektrik Mühendisliği (Lisans)/ İnşaat Mühendisliği (Lisans) mezunu olmaları gerekmektedir. Erkek adaylar için askerlikte en az bir yıl tecilli olmak ve askerliğini yapmış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir.

İl Özel İdaresi mühendis alımı için sözlü sınav düzenleyecektir. Sözlü sınav, 14 Ağustos 2017 tarihinde saat 10’da Edirne İl Özel İdaresi Merkez Binası’nda gerçekleştirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.