Erzincan İş İlanlar 24 Kişi Kamu Özel Alımlar

Erzincan İş İlanlar 24 Kişi Kamu Özel Alımlar

Erzincan İş İlanlarımız Kariyer Bölümünden Siz Takipçilerimiz için İŞKUR İş İlanlarını Bir Araya Getirdik. Devam Eden 24 Kamu ve Özel İş İlanları için Fırsatlar Devam Etmekte. Günlük Yayımlanan İlanlara Ulaşmak için Sitemizin Kariyer Bölümünden Ulaşabilir

Aşağıda sıralanmış olarak kamu ve özel teşebbüslerde yapılan ilanlara başvurular devam etmekte olup Erzincan Merkez ve İlçelerinde ikamet edenler başvurabilmektedir.

Kamil Aydoğar Doğar Elektrik Yapı İnşaatta çalıştırılmak üzere 5 kişi beden işçisi alımı yapılacak. Başvuruda ilköğretim mezunu şartının yanı sıra Kemaliye, İliç, Üzümlü, Tercan, Otlukbeli, Refahiye, Kemah ilçelerinde ve Erzincan Merkezde ikamet ediyor olma. Adaylar 00003665440 nolu işkur ilanına yapılmaktadır.

Prokom Madencilik Otomotiv İnşaat Elektrik Üretim Elektronikte uzun vadeli çalıştırılmak üzere 5 kişi eleman alınacaktır. İlköğretim mezunu 20-40 yaşları arasında adaylar başvurusu alınacaktır. Başvuru için 00003649510 numaralı iş-kur ilanına yapılacaktır.

Tokgöz Gıda ve İhtiyaç Madencilik Kolektif Şirketinde pazarlamacı olarak ilköğretim mezunu 4 kişi personel alınacaktır. Başvuruya tüm ilçeler ve Erzincan Merkezde oturanlar yapabilmekte. Başvuracak adaylar 00003630122 ilana başvuruda bulunabilirler.

Refahiye İnanoğlu Taşımacılık İnşaat Gıda firmasında büro memuru olarak 4 kişi bayan personel alım ilanı yayımlandı. En az lise mezunları başvuruda bulunacaklardır. İkamet Erzincan Merkez ve tüm ilçelerde oturanlar yapabilmekte. Başvuracak adaylar için 00003630891 işkur ilanına yapılmakta.

Teiaş Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Kamu Gurubu alım ilanı yapılmıştır. İlana Elektrik Teknisyenleri başvura bilmekte olup KPSS sınavının KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekmektedir. 6 kişi kamuya alımı olacaklar başvurular için 00003654276 - 00003656726 işkura yapılmakta.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.