Erzincan Subay Orduevi Müdürlüğü 2 İşçi Alımı

Erzincan Subay Orduevi Müdürlüğü 2 İşçi Alımı

Erzincan tarafından personel alım ilanı yayınlandı. daimi deneme olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 16 Eylül 2016 tarihinde sona erecektir.

Erzincan personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi beden işcisi unvanıyla kamu işçisi olarak daimi deneme süreyle istihdam edileceği açıklandı.

Başvurular 16 Eylül 2016 tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı 00003382844 numarası ile yapılacaktır. Erzincan iş ilanları kariyer.

Beden işcisi alımı için : Talebe başvuran ve nihai listede yer alan adaylar ile öncelikli olarak başvuranların tamamı noter huzurunda çekilmek üzere kura listesine dahil edilerek, İşverence sınava davet edilmek üzere ayrı ayrı noter huzurunda kura çekilerek belirlenecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, istenilen koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınav/mülakattan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Alınacak kişi Erzincan Subay Orduevi Müdürlüğünün hizmet alanı içerisinde çalıştırılacaktır.
İlana başvuracak adayların 00003382844 iş ilan no ile Erzincan Subay Orduevi ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 16 Eylül 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum