Erzincan Ulalar Belediyesi İşçi Alımı

Erzincan Ulalar Belediyesi İşçi Alımı

Erzincan Ulalar Belediyesi Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 03 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir.

KPSS şartı aranmayan ilanda Ulalar Belediyesine Işıl İşlem İşçisi alınacak olup başvuracak adaylar arasından noter huzurunda kura çekimi yapılarak işçi alımı gerçekleşecektir.

Başvuracak adaylar Erzincan Ulalar Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 03 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Işıl İşlem İşçisi 1 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, Ortaöğretim Lise ve Dengi mezunu olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve Hayat boyu öğrenme genel müdürlüğünden almış olduğu Tehlikeli ve Çok tehlikeli işlerde ışıl işletmeciliği kurs bitirme belgesine sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003566917 numarası ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 03 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuracaklar kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 08 Şubat 2017 tarihinde Saat 14: 00 ile 15:00 arasında Ulalar Belediye Başkanlığında gerçekleşecektir.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundalar. Erzincan iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.