Erzurum Belediyesi 21 İşçi alımı İlanı

Erzurum Belediyesi 21 İşçi alımı İlanı

Erzurum İspir Belediye Başkanlığında Kesme Çiçek Yetiştiricisi Olarak çalıştırılmak üzere 21 kişi alınacaktır. Başvurular İşkur Resmi internet Sitesi Üzerinden Yapılacaktır.

Erzurum Belediye Başkanlığı 04 Nisan 2017 Tarihinde İşçi Alımı ilanı yayınladı Alınacak personel İspir Belediyesinde  görevlendirilecektir. 13 Nisan 2017 son başvuru Tarihidir. İlköğretim Mezunları Başvuruda bulunabilirler.

Kesme Çiçek Yetiştiricisi Olarak Alınacak Personelin İlköğretim veya Ortaöğretim ( Lise ve Dengi ) Bir okul Mezunu olması gerekmektedir, Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından onaylı Temel Kesme Çiçek Yetiştiriciliği Sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Bu ilana Durumu Normal ve TMY (Terörle Mücadelede Yaralananlar) Olanlar Başvurabileceği iş pozisyonu için Başvurular 13 Nisan 2017 Tarihinde Mesai bitiminde sona erecektir.

İşveren Kamu Kurum veya Kuruluşun Daveti üzerine hiçbir haklı sebep göstermeden sınava katılmayan ve Red eden adayların öncelik hakkından Faydalanamayacağı gibi ikinci defada yararlanma Hakkı olmayacaktır. Başvurmak İsteyen Adaylar İşkur Resmi İnternet Sitesi Üzerinden İş İlan No (00003689693) İle Müracaat edeceklerdir.

Yayınlanan İlanda 25 Nisan 2017 Tarihinde İspir Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında Saat 10:00 İle 11:00 Arasında Kura Çekimi Yapılacağı İlana başvuruda bulunan Adayların Ayrıca Kuraya katılmaları için İşverence Davet Yapılmayacağı Açıklanmıştır

Öğrenim durumu ve yabancı dil Tecrübe, Öncelik durumu, mesleki vb. Koşulları taşıyan Adaylar Öncelikli olup Verdikleri bilgileri Sınavı Düzenleyen ilgili Kamu Kurum Kuruluşuna Tüm Belgelerini Yazılı veya sözllü sınav Öncesi bildirdiği şekilde tam olarak teslim etmek zorundadır. İş İlanları Kariyer Erzurum.

Başvuruda bulanan adayların aday başvurusunda belirttiği Bilgileri belgelemeyen yada yanlış belgeleyen kişiler hakkında ilgili kanun ve mevzuat gereği talep sahibi kamu kurum veya kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı kalma kaydı ile Başvuru sahibini yazılı sınav ve Mülakat durumuna bakılmaksızın iptal edilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum