Erzurum Belediyesi Kamu Güvenlik Görevlisi Alımı

Erzurum Belediyesi Kamu Güvenlik Görevlisi Alımı

Erzurum Belediyesi Lise Mezun Güvenlik Görevlisi Alım ilanı 08 Mayıs 2017 de yayınladı. Alınacak Personel sayısı 5 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 17 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS 60 puan olması gerekmektedir.

Erzurum Belediyesi silahlı güvenlik görevlisi alacağını 08 Mayıs 2017 de açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 5 kişi güvenlik görevlisi istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 17 Mayıs 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerek.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Başvuru dilekçesi, Öğrenim durum belgesi fotokopisi (Noter Tasdikli), Nüfus cüzdan fotokopisi, Sağlık raporu, Adli Sicil Kaydı, Özgeçmiş CV, Adet Fotoğraf, Yerleşim yeri belgesi ve Erkek Adaylar için Askerlik Durum belgesi olması gerekmektedir.

Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSS P94 puanı ve en az 60 puan alan adayların başvuruları kabul edilecektir. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Başvuracak adaylar Erzurum Horasan Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 17 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Güvenlik Görevlisi 5 kişi için şartlar: Ortaöğretim Lise ve dengi mezun olması gerek. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 60 puanı olan adaylar olması, İş deneyimi 5 yıl olan adaylar başvuru yapabilirler. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003756876 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 17 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.