Erzurum Belediyesi Personel Alımı İlanı

Erzurum Belediyesi Personel Alımı İlanı

Erzurum Pazaryolu Belediye Başkanlığı Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 02 Ocak 2017 Pazartesi son bulacaktır.

Başvuruda bulunacak adayların İlköğretim, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul mezunu ve ayrıca Meslek Belgeleri ve sertifikaları, Psikoteknik Belgesini, SRC5 Belgesine sahip olması gerekmektedir. 1yıllık M.E.B Onaylı ağır vasıta ileri sürüş teknikleri belgesi herhangi özel veya Kamu kurumunda en az 5 yıl Çalışmış olduğunu SGK Dökümü ile belgelemek Zorundadır. Adayların İstenen belgelerin aslı veya onaylı örneklerini 10 Ocak 2017 Salı günü Oluşturulan Komisyona saat 17:00 a kadar teslim etmelidir. Çalışacak personelin Tam Süreli (daimi) statüde Şoför (Kamyon) işçisi olarak istihdam edileceği açıklanmıştır. Durumu Normal olan ve Ayrıca TMY (Terörle Mücadelede Yaralananlar) da Başvurabilecektir. Kura Çekimi Noter huzurunda 17 Ocak 2017 de saat 10:00 da Pazaryolu belediyesi Toplantı salonunda Yapılacaktır.Talepte bulunan kamu kurum ve kuruluşunun istemiş olduğu  şartlara durumu uyan adaylar, 02 Ocak 2017 günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur 00003523611 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Gerçeği Yansıtmayan (aykırı) belge ve beyanda bulunanların başvurusu geçersiz sayılacak olup, Başvuru ve iptaline ilişkin işleminin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Erzurum iş ilanları kariyer.

Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.