Erzurum İspir Belediyesi 3 Personel Alımı

Erzurum İspir Belediyesi 3 Personel Alımı

İspir Belediye Başkanlığı 16 Haziran 2017 tarihinde 3 personel alım ilanı yayınladı. İlanlar için son başvuru tarihleri 28 Haziran 2017 olarak açıklandı. İlana ilköğretim mezunu olan adaylar da başvuru yapabilmektedir. İşte 3 personel alımı için adaylarda

İspir Belediyesi 16 Haziran tarihinde 3 personel alım ilanı yayınladı. İstihdam edilen görevliler Beden İşçisi (Genel) görevinde çalıştırılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar 2 kişi Beden İşçisi (Genel) alımı için 00003850468 iş ilan numarası ile, 1 kişi Beden İşçisi (Genel) alımı için 00003850348 iş ilan numarası ile Erzurum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’ne veya İşkur resmi internet sitesine başvuru yapabilirler.

İşe alınan adaylar geçici süreli olarak istihdam edilecektir. Adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde açıklanmıştır:

Beden İşçisi (Genel-1 kişi) alımı için, adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir.

Beden İşçisi (Genel-2 kişi) alımı için, ilana başvuracak adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Engelli" olanlar başvurabilir.

İşe alımlar kurayla gerçekleştirilecek olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 5 Temmuz2017 tarihinde İspir Belediyesi Hizmet Binası’nda saat 14:00’ta kura çekimi gerçekleştirilecektir. Kura çekimi noter huzurunda yapılacaktır. Başvuranların kuraya katılmaları için ek olarak bir davet yapılmayacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.