Erzurum Palandöken Belediyesi KPSS Şartsız Memur Alımı

Erzurum Palandöken Belediyesi KPSS Şartsız Memur Alımı

Palandöken Belediyesi tarafından 31 Temmuz 2017 tarihinde 1 memur alım ilanı yayınlandı. Başvurular, 7 Ağustos 2017 tarihinde başlayacak olup 11 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Başvurular Palandöken Belediyesi’ne şahsen yapılacaktır. Aranan şartlar

Palandöken Belediyesi tarafından 1 Teknisyen alım ilanı yayınlandı. İstihdam edilecek olan personel sözleşmeli olarak çalıştırılacaktır.

Başvurular, Palandöken Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne şahsen yapılacaktır. Başvurular 7 Ağustos 2017 tarihinde başlayacak olup 11 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir.

Palandöken Belediyesi’ne başvuru sırasında istenilen belgeler; başvuru dilekçesi, öğrenim durumu belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, fotoğraf, öz geçmiş ve ikametgah belgesi olarak belirtilmiştir.

Adayların teknisyen alımına başvuru yapabilmeleri için; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde yer alan genel şartları taşımak, meslek lisesinin ilgili bölümünden (Bilgisayar Donanım) mezun olmak, görevini devamlı yapmasında engel bir sağlık problemi bulunmamak gerekmektedir. Adayların taksirli suçlar ve devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlardan dolayı hüküm giymemiş olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

İşe alımlarda sınav uygulanacaktır. Sözlü sınav tarihi 16 Ağustos 2017 saat 14.00 olarak açıklanmıştır. Sözlü sınav Palandöken Belediyesi encümen salonunda yapılacaktır. Sınavda adayların meslek genel kültür, kavrayış ifade ve temsil kabiliyet gibi niteliklere sahip olup olmadığı değerlendirilecektir. Sözlü sınav sonucu Palandöken Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden duyurulacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.