Erzurum Tekman SYDV Personel Alımı

Erzurum Tekman SYDV Personel Alımı

17 Mart 2016 Tarihinde SYDV Erzurum Tekman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 1 Nisan 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Erzurum İli Tekman İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 17 Mart 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Başvurular internet ortamında çevrimiçi olarak 1 Nisan 2016 tarihine kadar, istenen evrakların kuruma teslimi ise 8 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecektir.

SYDV Erzurum Tekman Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi alımı için: 4 yıllık yükseköğrenim kurumlarından herhangi bir bölümünden mezun olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, muaf veya askerlikle ilişkisi bulunmamak. İşe alındığında Tekman da 2 (iki) yıl ikamet etmeyi taahhüt etmek. Bilgisayar sertifikasına sahip olmak (tercih nedenidir). Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek. B Sınıfı ehliyet olması (tercih nedenidir.)

SYDV Erzurum Tekman Büro Görevlisi alımı için: 4 yıllık yükseköğretim kurumlarından herhangi bir bölümünden mezun olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, muaf veya askerlikle ilişkisi bulunmamak. İşe alındığında Tekman ‘da 2(iki) yıl ikamet etmeyi taahhüt etmek. Bilgisayar sertifikasına sahip olmak, Muhasebe bilgisi iyi düzeyde olmak, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek, B Sınıfı ehliyet olması(tercih nedenidir.)

Adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘nın resmi internet sitesinden başvuru yaptıktan sonra, istenen belgeleri kuruma teslim etmeleri gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.