Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Eski hükümlü işçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 kişi olarak açıklandı. Başvurular 16 Mart 2017 tarihinde sona erecektir. Alınacak Personel Mülakat sınavı ile alınacaktır.

Resmi Gazete ile 06.12.2012 tarih ve 28489 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü ve Terörle Mücadelede Malul sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır.

KPSS şartı aranmayan ilana adayların başvurabileceği Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı iş İlanları sözlü mülakatla tek aşamalı sınav ile Eski Hükümlü İşçi alınacaktır. Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz.

Eskişehir İnönü Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Eski Hükümlü 3 kişi için şartlar: Ortaöğretim Lise ve Dengi mezunu olmalıdır. Başka bir kurumla sözleşmesi bulunmaması, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmaması ve Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis ve 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve satımlara fesat karıştırma, devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmaması gerekmektedir.

Başvuruların şekli ve yeri: Adayların 16 Mart 2017 tarihi saat 17.00 ‘ ya kadar Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Personel Şefliği’ ne şahsen müracaat etmeleri veya bağlı bulundukları İlin İŞKUR Müdürlüklerine şahsen ve İŞKUR ilanından internet üzerinde başvuru yapılacaktır. Diğer başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru esnasında istenen belgeler: Başvuru dilekçesi, Öğrenim durum belgesi fotokopisi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Fotoğraf(2 adet), Özgeçmiş CV ve Sağlık raporu olması gerekmektedir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.