Eskişehir Büyükşehir En Az İlkokul Daimi 30 Personel Alımları

Eskişehir Büyükşehir En Az İlkokul Daimi 30 Personel Alımları

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilana göre daimi kadroda KPSS ve ikamet şartsız en az ilkokul mezunu 30 personel alınacağı belirtilmektedir.

İŞKUR kurum dışı ilanlar sayfasında yayınlanan ilanda Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı şirketi ESTRAM bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadroda KPSS ve ikamet şartı olmadan en az ilkokul mezunu 30 personel alınacaktır.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 30 Nisan 2021 tarihine kadar (30 Nisan dahil) yapabileceklerdir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını kurum adresine (Şeker Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No: 2 Tepebaşı/Eskişehir) yapacaklardır.

Otobüs Şoförü için aranan nitelikler

Erkek/Kadın olmak, En az İlkokul mezunu, E sınıfı eski D sınıfı yeni ehliyete sahip olmak, SRC2 belgesine sahip olmak, Psikoteknik belgesine sahip olmak, Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkûm olmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Nüfus cüzdanı, Ehliyet fotokopisi, SRC ve Psikoteknik belgesi ve Fotoğraf.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum