Eskişehir Büyükşehir KPSS İkamet Yok Vasıfsız Daimi 10 Personel Alınacak

Eskişehir Büyükşehir KPSS İkamet Yok Vasıfsız Daimi 10 Personel Alınacak

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi internet sayfasında yayımlanan ilana göre KPSS ve ikamet şartı yok daimi kadro vasıfsız 10 personel alımı yapılacağı belirtilmektedir.

İŞKUR kurum dışı ilan sayfasında yayımlanan duyuruda Eskişehir Büyükşehir Belediyesi şirketi ESPARK bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadroda KPSS ve ikamet şartı olmaksızın vasıfsız 10 Personel alınacaktır.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 1 Mayıs tarihine kadar (1 Mayıs dahil) yapacaklardır.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını kurum e-posta adresine (esparkpeyzaj.cv@gmail.com) özgeçmiş göndermek suretiyle Online olarak yapacaklardır.

Adaylarda aranan ortak nitelikler

En az İlkokul mezunu olmak, Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkûm olmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak şartları aranmaktadır.

Beden İşçisi için aranan nitelikler (6 personel)

Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı mezarlıklar şube müdürlüğü bünyesinde merkez ve kırsal mezarlıklarda beden işçisi alınacak.

Beden İşçisi için aranan nitelikler (4 personel)

Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığına bağlı keskin mahallesinde bulunan inşaat ve yıkıntı atıkları bertaraf tesisinde geri kazanılacak malzemelerin ayıklanması işinde beden işçisi alınacak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.