Eskişehir İnönü Belediyesi Personel Alımı

Eskişehir İnönü Belediyesi Personel Alımı

Eskişehir İnönü Belediye Başkanlığı 13 Şubat 2017 de Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 13 Şubat 2017 tarihinde başlamış olup 27 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir.

5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi gereğince boş bulunan aşağıda sınıfı, unvanı, adedi ve öğrenim durumu belirtilen 1 adet teknik personel alımı yapılacaktır.

KPSS şartı aranmayan ilana adayların başvurabileceği Eskişehir İnönü Belediye Başkanlığı sözlü mülakatla tek aşamalı sınav ile İnşaat Mühendisi alınacaktır. Sözlü sınav tarihi 28 Şubat 2017 günü saat 14.00’ de Belediye Başkanlığında yapılacaktır. Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz.

Eskişehir İnönü Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İnşaat Mühendisi 1 kişi için şartlar: 4 Yıllık üniversitelerin Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu olmalıdır. Başka bir kurumla sözleşmesi bulunmaması, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmaması ve Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis ve 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve satımlara fesat karıştırma, devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmaması gerekmektedir.

Başvuruların şekli ve yeri: Adayların 13 Şubat 2017 – 27 Şubat 2017 Tarihleri arasında saat 17.00 ‘ ya kadar İnönü Belediye Başkanlığı Personel Şefliği’ ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Diğer başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru esnasında istenen belgeler: Başvuru dilekçesi, Öğrenim durum belgesi fotokopisi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Fotoğraf(2 adet), Özgeçmiş CV, İkamet belgesi(İnönü İlçe sınırları içerisinde ikamet etme şartı) ve Sağlık raporu olması gerekmektedir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum