Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 3 Büro Memur Alımı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 3 Büro Memur Alımı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Memur alım ilanı 03 Temmuz 2017 de yayınladı. Alınacak personeller için başvurular başlamış olup 17 Temmuz 2017 tarihinde son bulacaktır. Alınacak personeller Büro Personeli olarak görevlendirilecektir.

Osmangazi Üniversitesine istihdam edilmek üzere 3 kişi istihdam edilecektir. Alınacak Personeller En az Lise En çok Üniversite mezunu olan adaylar başvurabilecekler. Başvurular Şahsen veya posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular Üniversiteye 17 Temmuz 2017 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Üniversiteye Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemiz Turizm Fakültesi, Eğitim ve Uygulama Otelinde ve Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığında istihdam edilmek üzere, KPSS (B) gurubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır.

Hemşire 1 kişi için şartlar: Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü Mezunu olması, Askerlikle ilgisi bulunmamak, Askerlik çağına gelmemiş bulunmak. Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. İlan tarihinden 1 yıl öncesine kadar Sözleşmeli Personel Pozisyonunda çalışmamış olması gerekmektedir.

Büro Personeli 1 kişi için Şartlar: Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu Turizm İşletmeciliği programından mezun olmak. En az 1 yıl Üniversite Uygulama Otelinde Yiyecek İçecek Bölümünde Servis Elemanı olarak çalışmış olmak. A2 düzeyinde İngilizce sertifikasına sahip olmak.

Büro Personeli 1 kişi için şartlar: Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu Turizm İşletmeciliği programından mezun olup en az 3 yıllık iş tecrübesi olmak. MEB onaylı İnsan Kaynakları Yönetimi kursu almış olmak. İnsan Kaynakları Uzmanlığı Sertifikası sahibi olmak. Yiyecek ve İçecek Servisi yeterlilik sertifikası sahibi olmak. Toplam Kalite Yönetimi ve ISO 9001:2008 Temel Eğitimini tamamlamış olan adaylar başvurabilir.

Başvuruda gerekli belgeler: Başvuru Formu, 1 Adet Fotoğraf (Başvuru Formuna yapıştırılacak), Askerlik Terhis Belgesi (Erkek Adaylar için), Sağlık Beyanı, Adli Sicil kaydının bulunmadığına dair yazılı belge veya beyanı, Diploma veya Mezuniyet Belge Fotokopisi, 2016 KPSS sınav sonuç belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Başvurulacak ilgili ünvana ilişkin tecrübe belgesi ve SGK Prim Dökümü olması şart.

Başvurular 17 Temmuz 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına bizzat (Şahsen) müracaat etmeleri gerekmektedir. Bilgi almak isteyenler için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Sözleşmeli Personel Şubesi adresinden alınabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.