Eskişehir Seyitgazi Kaymakamlığı Personel Alımı

Eskişehir Seyitgazi Kaymakamlığı Personel Alımı

SYDV Eskişehir Seyitgazi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. İnternet Üzerinden Yapılacak Olan Başvurular 28 Haziran 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Eskişehir Seyitgazi İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı personel alım ilanı yayınlandı. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak 1 kişi internet üzerinden yapılacak başvurular 23 Haziran 2016, istenen evrakların teslimi ise 27 Haziran 2016 tarihinde sona erecektir. Büro Görevlisi olarak 1 kişi internet üzerinden yapılacak başvurular 28 Haziran 2016, istenen evrakların teslimi ise 29 Haziran 2016 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adayların öncelikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na ait resmi internet sitesinden başvurularını yapmaları gereklidir.

Eskişehir Seyitgazi  SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için: Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren Fen Bilgisi (Fen ve Teknoloji) Öğretmenliği bölümünden mezun olmuş olmak. Son 2 yıl içerisinde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. Seyitgazi İlçe sınırları dışından başvuranlar için Seyitgazi sınırları içinde ikamet etmeyi taahhüt etmek ve mülakatı kazanmaları durumunda Vakıf Başkanı ve Mütevelli Heyetince gerekli görülmesi halinde bu taahhüdünü gerçekleştirmek.

Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Başkanı veya Mütevelli Heyeti?nin inceleme, araştırma, haberleşme, sekretarya, ulaştırma vb. konularda vereceği her görevi yapmayı taahhüt etmek ve yapmak. Görevini yapmasına mani herhangi bir engeli olmamak. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi sınıfında Vakıf Başkanı ya da Mütevelli Heyeti?nin vereceği görevleri yapma istem ve yeteneğine psikolojik ve fizyolojik olarak gerçekten sahip olduğu hususunda mülakat komisyonunun olumlu kanaatine mazhar olmak. Ayrıca mesleğinde deneyim sahibi olmak, muhasebe bilmek vs. gibi özellikler tercih sebebi olabilir. Vakfımıza personel alımı için başvuruda bulunduğu andan itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar başka herhangi bir kuruma başvuruda bulunmamış olması şart.

Eskişehir Seyitgazi  SYDV Büro Görevlisi alımı için: Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinin birinden mezun olmuş olmak. Son 2 yıl içerisinde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. Seyitgazi sınırları içinde ikamet ediyor olmak ve mülakatı kazanmaları durumunda Vakıf Başkanı ve Mütevelli Heyetince gerekli görülmesi halinde bu taahhüdünü gerçekleştirmek. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

Vakıf Başkanı veya Mütevelli Heyeti?nin inceleme, araştırma, haberleşme, sekretarya, ulaştırma vb. konularda vereceği her görevi yapmayı taahhüt etmek ve yapmak. Belirtilen görevleri yapmasına mani herhangi bir engeli olmamak. Büro Görevlisi sınıfında Vakıf Başkanı ya da Mütevelli Heyeti?nin vereceği görevleri yapma istem ve yeteneğine psikolojik ve fizyolojik olarak gerçekten sahip olduğu hususunda mülakat komisyonunun olumlu kanaatine mazhar olmak. Ayrıca mesleğinde deneyim sahibi olmak, daha önce sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfında çalışmış olmak, muhasebe bilmek, sosyal projeler hususunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak gibi özellikler tercih sebebidir. Vakfımıza personel alımı için başvuruda bulunduğu andan itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar başka herhangi bir kuruma başvuruda bulunmamış olması şart.

İlan hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için SYDV resmi internet sitesini ziyaret ediniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.