ESPARK En Az Lise Sürekli Kadro 3 Unvanda Güvenlik Personel Alımı

ESPARK En Az Lise Sürekli Kadro 3 Unvanda Güvenlik Personel Alımı

ESPARK tarafından İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilanda en az lise mezunu olmak üzere ikamet şartı olmadan genel başvuru ile 3 farklı unvanda güvenlik ve personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

İŞKUR kurum dışı ilanlar sayfasında yayınlanan ilana göre Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı ESPARK bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli ikamet şartı olmadan ülke geneli başvuru ile en az lise mezunu olanlardan 5 güvenlik görevlisi 1 Hititolog ve 1 resim öğreticisi alınacaktır.

ESPARK personel alımı için başvuru süreci nasıl işleyecek

Adaylar başvurularını 24 Temmuz 2022 tarihine kadar kurum e-posta adresini özgeçmiş göndermek suretiyle elektronik olarak yapacaklardır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru şartları nelerdir

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkûm olmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak şartları aranmaktadır.

Güvenlik görevlisi alımı için aranan nitelikler

En az lise mezunu olmak, 1 Temmuz 2022 tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, Geçerlilik süresi dolmamış ve dolmasına en az 2 yıl kalmış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına (silahlı) sahip olmak, En az 175 cm boyunda olmak ve boy kilo arasındaki fark 10 kg az 15 kg fazla olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (A sınıf motor ehliyetine sahip olanlar tercih edilecektir).

Hititolog ve Resim Öğreticisi alımı için aranan şartlar

Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.