Et ve Süt Kurumu 10 Personel Alımı

Et ve Süt Kurumu 10 Personel Alımı

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Daimi olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 11 Temmuz 2016 tarihinde sona erecektir.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü ’ nce  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 7 kişi Kasap ünvanıyla , 3 kişi Şoför-Yük Taşıma ünvanıyla kamu işçisi olarak daimi süreyle istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 11 Temmuz 2016 tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

Kasap alımı için başvuracak adaylarda aranan özellikler şu şekilde sıralanmıştır: (00003295487)

  • Vardiyalı ve tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek (kura sonucu isimleri çıkan adaylardan istenecektir)
  •  Bulaşıcı hastalığı bulunmamak
  • MEB, ESK ve İş-Kur tarafından düzenlenen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (SEKAP) sertifika sahibi olmak veya kasaplık (ustalık veya kalfalık) belgesine veya tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde çalıştırılacakların mesleki eğitimlerine dair yönetmelikte yer alan mesleki eğitim belgelerinden birisine sahip bulunmak veya et endüstrisi öğrenimi görmüş olmak.

Şöfor alımı için başvuracak adaylarda aranan özellikler şu şekilde sıralanmıştır :

  • (00003295527) ilan no ile 1 kişi Diyarbakır Et Kombinasyonu Müdürlüğün’de
  • (00003295415) ilan no ile 2 kişi Denizli Et Kombinasyonu Müdürlüğün’de çalışacaktır.
  • D veya E sürücü belgesine sahip olmak
  • Bulaşıcı hastalığı bulunmamak

İlana başvuracak adayların Çankaya Hizmet Merkezi ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 11 Temmuz 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.