Et ve Süt Kurumu 13 Personel Alımı

Et ve Süt Kurumu 13 Personel Alımı

Et ve Süt Kurumu Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. KPSS Şartı Yok. En Az İlköğretim En Fazla Lisans Mezunları Bölüm Şartı Aranmaksızın Başvuru Yapabilecek. www.kamupersonelialimi.com

Et ve Süt Kurumu personel alımı yapacağını duyurdu. Toplam 13 kişi belirsiz süreli daimi kamu işçisi olarak istihdam edilecek. Başvurular İş Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesinden İlanda belirtilen iş ilan numarası ile 27 Haziran 2016 tarihine kadar yapılacak.

Kasap alımı için: Vardiyalı ve tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek (kura sonucu isimleri çıkan adaylardan istenecektir) Bulaşıcı hastalığı bulunmamak.  MEB, ESK ve İşkur tarafından düzenlenen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (SEKAP) sertifika sahibi olmak veya kasaplık (ustalık veya kalfalık) belgesine veya tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde çalıştırılacakların mesleki eğitimlerine dair yönetmelikte yer alan mesleki eğitim belgelerinden birisine sahip bulunmak veya et endüstrisi öğrenimi görmüş olmak. En az ilköğretim mezunu olmak şart. İş İlan No (00003278645).

Şoför-Yük Taşıma alımı için: Vardiyalı ve tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek. Bulaşıcı hastalığı bulunmamak. D ve veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (karayolları trafik yönetmeliğindeki yeni sınıflandırmaya göre c1e, c, ce, d1, d1e, d sınıfı). SRC belgesine sahip bulunmak. Noter kurası 30.06.2016 tarihinde gerçekleştirilecektir. En az ilköğretim mezunu olmak şart. İş İlan No (00003278720).

Elektrikçi (Genel) alımı için: Tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek (işe alınacaklardan daha sonra istenecektir).  Vardiyalı olarak çalışmak. Bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Lise düzeyinden Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi bölümlerinden mezun olmak. KPSS en az 60 puan almış olmak şart. İş İlan No (00003278666).

Soğutma Sistemi Operatörü alımı için: Tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek (işe alınacaklardan daha sonra istenecektir).  Vardiyalı olarak çalışmak. Bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Lise düzeyinden İklimlendirme – Soğutma, İklimlendirme ve Soğutma teknolojisi bölümlerinden mezun olmak. KPSS en az 60 puan almış olmak şart. İş İlan No (00003278471).

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.