Et ve Süt Kurumu 25 Personel Alımı

Et ve Süt Kurumu 25 Personel Alımı

18 Ağustos 2016 tarihinde Et ve Süt Kurumu personel alım ilanı yayınladı. İlana son başvuru tarihi 29 Ağustos 2016 olarak belirtilmiştir.

Et ve Süt Kurumu çeşitli mesleklerdeki kişileri istihdam etmek amacıyla yeni kontenjanlar açtı. Toplamda 25 kontenjan açan Et ve Süt Kurumu için başvurular 29 Ağustos 2016 tarihinde bitecektir.

Elektrikçi alımı için (1 kişi) : Vardiyalı ve tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek.(işe alınacaklardan daha sonra istenecek) ve bulaşıcı hastalığı bulunmamak gerekmektedir. Başvuruda 2014 KPSSP94 puanı geçerli olup en düşük puan 60 olmalıdır. Lise veya dengi okulların Elektrik veya Elektrik-Elektronik’ten mezuniyet olma şartı vardır. (00003360119)

Şoför – Yük Taşıma alımı için (1 kişi) : Vardiyalı ve tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek. Bulaşıcı hastalığı bulunmamak. D ve/veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (karayolları trafik yönetmeliğindeki yeni sınıflandırmaya göre C1E, C, CE, D1, D1E, D sınıfı) SRC belgesine sahip bulunmak gerekmektedir. KPSS şartı aranmamaktadır. (00003360042)

Soğutma Sistemi Operatörü alımı için (7 kişi) : Tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek (işe alınacaklardan daha sonra istenecek), Bulaşıcı hastalığı bulunmamak ve vardiyalı olarak çalışmak istenen şartlar arasındadır. Başvuruda 2014 KPSSP94 puanı geçerli olup en az puan 60 olarak belirtilmiştir. Lise veya dengi okullardan Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme bölümünden mezun olma şartı vardır. (00003360010)

Kasap alımı için (6 kişi) : Kesim-ayıklama-paketleme işçisi olarak çalıştırılacaktır.Tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek (kura sonucu isimleri çıkan adaylardan istenecektir), bulaşıcı hastalığı bulunmamak. MEB, EBK ve İŞKUR tarafından düzenlenen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (SEKAP) sertifikasına veya kasaplık(ustalık-kalfalık) belgesine veya tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde çalıştırılacakların mesleki eğitimlerine dair yönetmelikte yer alan mesleki eğitim belgelerinden birisine(tehlikeli ve çok tehlikeli işlerden et ve et ürünleri işletmeciliği,paketlemeci,bant elamanı ve bunlara eşdeğer) sahip bulunmak veya et endüstrisi öğrenimi görmüş olmak. İlanda KPSS şartı aranmamaktadır. Çalışma adresi Erzincan olarak belirtilmiştir. (00003359679)

Kasap alımı için (10 kişi) : Vardiyalı ve tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek (kura sonucu isimleri çıkan adaylardan istenecektir), bulaşıcı hastalığı bulunmamak. MEB, ESK ve İŞKUR tarafından düzenlenen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (SEKAP) sertifika sahibi olmak veya kasaplık (ustalık veya kalfalık) belgesine veya tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde çalıştırılacakların mesleki eğitimlerine dair yönetmelikte yer alan mesleki eğitim belgelerinden birisine sahip bulunmak veya et endüstrisi öğrenimi görmüş olmak. Alımlar geçici olarak yapılacaktır. Çalışma adresi Sivas olarak belirtilmiştir. İlanda KPSS şartı aranmamaktadır. (00003359676)

Başvuru şartlarına uyan adayların 29 Ağustos 2016 tarihine kadar Çankaya Hizmet Merkezi’ ne veya İŞKUR resmi internet sitesine başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum