Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 15 kişi olarak açıklandı. Başvurular 24 Kasım 2016 tarihinde son bulacaktır.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Kamu İşçisi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 6 kişi Kasap, 5 kişi Paketleme görevlisi ve 4 kişi Şoför (yük taşıma) toplam 15 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı. Yapılan ilanda İlkokul mezunu olması istenmekte ve KPSS şartı bulunmamaktadır. İlana başvuracak adaylar 24 Kasım 2016 tarihi son olarak iş kur üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. Erzincan iş ilanları kariyer.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İşçisi Kasap 6 kişi Genel için şartlar: İlkokul mezunu olması, Meb onaylı ebk ve iş kur tarafından düzenlenen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden ustalık ve kasaplık belgesine sahip olması gerekmektedir. Bu ilan için KPSS şartı bulunmamaktadır. Bu ilana başvuracak adayların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte tmy Terörle mücadelede yaralanan olanlar başvura bileceklerdir. İş kur iş ilan 00003474991 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 24 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.  Çalışma adresi olarak Sakarya belirtildi.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İşçisi Şoför (yük taşıma) 4 kişi Genel için şartlar: İlkokul mezunu olması, tehlikeli işlerde çalışabilir sertifikasına sahip olması ve bu ilan için KPSS şartı bulunmamaktadır. Bu ilana başvuracak adayların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte tmy Terörle mücadelede yaralanan olanlar başvura bileceklerdir. İş kur iş ilan 00003475049 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 24 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.  Çalışma adresi olarak Sakarya belirtildi.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İşçisi Paketleme görevlisi 5 kişi Genel için şartlar: İlkokul mezunu olması, Sürücü Belgesi E ve D sınıfı ehliyetine sahip olması ve bu ilan için KPSS şartı bulunmamaktadır. Bu ilana başvuracak adayların kişisel durumu Engelli, Eski Hükümlü olanlarla birlikte TMY Terörle mücadelede yaralanan olanlar başvura bileceklerdir. İş kur iş ilan 00003474764 ve 00003475432 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 24 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Çalışma adresi olarak Erzincan belirtildi.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum