Et ve Süt Kurumu İşçi Alımı İş İlanları

Et ve Süt Kurumu İşçi Alımı İş İlanları

Et ve Süt Kurumu 02 Ağustos 2017 de işçi Alım ilanı yayınladı. Başvuracak adaylar İlkokul mezun olması gerekmektedir. Başvurular başlamış olup 11 Ağustos 2017 de sona erecektir. KPSS şartı aranmayan ilana ülke geneli başvuru yapılabilir.

Alınacak personel için noter kurası yapılacaktır. Noter kura tarihi 25 Ağustos 2017 tarihinde Et ve Kombinası Müdürlüğünde saat 14:00 ile 15:00 arasında gerçekleşecektir.

Resmi Gazete ile 06 Aralık 2012 tarih ve 28489 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü ve Terörle Mücadelede Malul sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır.

Başvuru esnasında istenen belgeler: Başvuru dilekçesi, Öğrenim durum belgesi fotokopisi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Fotoğraf(2 adet), Özgeçmiş CV ve Sağlık raporu olması gerekmektedir.

KPSS şartı aranmayan ilana adayların başvurabileceği Et ve Süt Kurumu Başkanlığı Noter kurası ile Eski Hükümlü İşçi alınacaktır. Adayların mesleki genel kültür, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz.

Et ve Süt Kurumu Sivas’a istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Eski Hükümlü 1 kişi için şartlar: İlkokul mezunu olmalıdır. Başka bir kurumla sözleşmesi bulunmaması, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmaması ve Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis ve 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve satımlara fesat karıştırma, devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmaması gerekmektedir.

Başvuruların şekli ve yeri: Adayların 11 Ağustos 2017 tarihi saat 17.00‘ ya şahsen müracaat etmeleri veya bağlı bulundukları İlin İŞKUR Müdürlüklerine şahsen ve İŞKUR ilanından internet üzerinde başvuru yapılacaktır. Diğer başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.