Et ve Süt Kurumu İşçi Alımı Mayıs 2017

Et ve Süt Kurumu İşçi Alımı Mayıs 2017

Et ve Süt Kurumu, Büro işçisi ve İşçi Alım ilanı 15 Mayıs 2017 de yayınladı. Başvurular 15 Mayıs 2017 de başlamış olup 24 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracakların ilan kılavuzunu detaylı okumaları gerekmektedir.

Et ve Süt Kurumu 15 Mayıs 2017 de Sözleşmeli Büro işçisi ve Kasap alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Büro işçisi ve 1 kişi Kasap olmak üzere istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 24 Mayıs 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerek. Büro işçisi için düz alım gerçekleştirilirken Kasap için noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 31 Mayıs 2017 tarihinde Saat 11: 00 ile 12:00 arasında Ankara Sincan Et Kombinası Müdürlüğü Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Kasap 1 kişi için şartlar: İlkokul mezun ve Eski Hükümlü veya TMY olma şartı aranmaktadır. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003772361 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 24 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Kasap İşçisi başvuracak adaylar Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan Kadrosundan alınacaktır.

Büro İşçisi 1 kişi için şartlar: Lisans mezun ve EKSS girmiş olma şartı aranmaktadır. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003772512 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 24 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Büro İşçisi başvuracak adaylar Engelli Kadrosundan alınacaktır.

Başvuracak adaylar Ankara Sincan Et Kombinası Müdürlüğüne istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Engelli, Eski Hükümlü ve TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 24 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.