EÜAŞ 25 Kamu İşçisi Alımı 2016

EÜAŞ 25 Kamu İşçisi Alımı 2016

25 Nisan 2016 Tarihinde Elektrik Üretim A.Ş 2016 Birecik HES İşletme Müdürlüğünde 25 Personel Alımı İçin İlan Yayınlandı. KPSS 60 Puan, Lise ve Önlisans Mezunları Başvurabilecek.

Elektrik Üretim A.Ş 25 Nisan 2016 tarihinde personel alımı için ilan yayınladı. 2016 Yılı Karkamış HES İşletme Müdürlüğüne Ataması Yapılacak ve Eğitim Sonrası Birecik HES İşletme Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere alım yapılacak. Başvurular İşkur ilanları yayınlandıktan sonra İşkur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Elektrik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların: EML/Teknik Lise ve Dengi okulların "Elektrik", "Elektrik-Elektronik", "Elektrikçilik" bölümleri ile "Elektrik-Elektronik Teknolojisi" bölümünün (Bobinaj, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü ile Endüstriyel Bakım Onarım) alt dalı mezunu olması.

Elektronik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların: EML/Teknik Lise ve Dengi okulların "Elektronik", "Elektrik-Elektronik" bölümleri ile "Elektrik-Elektronik Teknolojisi" bölümünün (Büro Makinaları Teknik Servisi, Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sist., Haberleşme Sist., Otomasyon Sist.) alt dalı mezunu olması.

Makina Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların: EML/Teknik Lise ve dengi okulların "Makine", "Makine Bakım  onarım","CNC","Torna", "Tesviye", "Torna-Tesviye" veya "Makine Teknolojisi" bölümü mezunu olması.

İnşaat Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların: EML/Teknik Lise ve dengi okulların "İnşaat" veya "İnşaat Teknolojisi bölümü mezunu olması.

Makina Teknikeri (Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların:Meslek Yüksek Okullarının "Makina", "Makina Yağları ve Yağlama Teknolojisi", "İş Makinaları", "Bilgisayar Destekli Makina" veya "Termik Santral Makinaları" bölümü mezunu olması.

Elektrik Teknikeri (Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların: Meslek Yüksek Okullarının "Elektrik", "Termik Santrallerde Enerji Üretrimi", "Enerji", Hidroelektrik Santralleri" veya "Elektrik Enerjisi Üretim-İletim ve Dağıtımı" bölümü mezunu olması.

Elektronik Teknikeri (Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların: Meslek Yüksek Okullarının "Elektrik-Elektronik", "Elektrik-Elektronik Teknikerliği", "Elektronik", "Endüstriyel Elektronik", "Endüstriyel Elektronik (U.Eğitim)", "Elektronik Yüksek Teknisyenliği" veya "Elektronik Teknolojisi" bölümü mezunu olması.

İnşaat Teknikeri(Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların: Meslek Yüksek Okullarının "İnşaat", "İnşaat Teknikerliği" veya "İnşaat Teknolojisi" bölümü mezunu olması şart.

Tüm branşlar için 2014 Yılı KPSS sınavı KPSS94 puan türünden, Meslek Yüksek Okul mezunlarının ise KPSS93 puan türünden 60 ve üzeri puanı olması gereklidir.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.