EÜAŞ 41 Kamu İşçisi Alımı 14 Mart 2016

EÜAŞ 41 Kamu İşçisi Alımı 14 Mart 2016

14 Mart 2016 Tarihinde Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü Tarafından 1 Engelli, 1 Eski Hükümlü, 39 Normal Kamu İşçisi Personel Alım İlanı Yayınladı. Başvurular 23 Mart 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü 14 Mart 2016 tarihinde personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular İş Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden 23 Mart 2016 tarihine kadar yapılacaktır.

Artvin ili Doğu Karadeniz Ve Yöresi İşletmesi Müdürlüğü Engelli Büro işçisi alımı yapılacak. Lise ve dengi okulların bilgisayar bölümünden mezun olmak veya Lise ve dengi okul mezunu olup MEB onaylı Bilgisayar Sertifikasına haiz olmak, EKPSS sınavına girmiş olmak şartı var.

Artvin ili Doğu Karadeniz Ve Yöresi İşletmesi Müdürlüğü Eski Hükümlü Makine Teknisyeni alımı yapılacak. Adayların KPSS'ye girerek veya öncelik belgesi ile müracaat etmesi, EML veya Teknik Liselerin Makine, Torna, Tesviye, Torna Tesviye, CNC veya Makine Teknolojisi bölümünden mezun olmak şartı var.

Birecik HES İşletme Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere toplam 39 işçi alımı yapılacak. EML/Teknik Lise ve dengi okul mezunlarının 2014 Yılı KPSS sınavı KPSS94 puan türünden, Meslek Yüksek Okul mezunlarının ise KPSS93 puan türünden 60 ve üzeri puanı olması şartı var.

Elektrik Bakım Teknisyeni ve Kumanda Operatörü mesleği için başvuracak adayların: EML/Teknik Lise ve Dengi okulların "Elektrik", "Elektrik-Elektronik", "Elektrikçilik" bölümleri ile "Elektrik-Elektronik Teknolojisi" bölümünün (Bobinaj, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü ile Endüstriyel Bakım Onarım) alt dalı mezunu olması.

Elektronik BakımTeknisyeni mesleği için başvuracak adayların EML/Teknik Lise ve Dengi okulların "Elektronik", "Elektrik-Elektronik" bölümleri ile "Elektrik-Elektronik Teknolojisi" bölümünün (Büro Makinaları Teknik Servisi, Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sist., Haberleşme Sist., Otomasyon Sist.) alt dalı mezunu olması.

Makina Bakım Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların EML/Teknik Lise ve dengi okulların "Makine","CNC","Torna", "Tesviye", "Torna-Tesviye" veya "Makine Teknolojisi" bölümü mezunu olması.

Makina Bakım Teknikeri (Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların Meslek Yüksek Okullarının "Makine" bölümü mezunu olması.

Elektrik Bakım Teknikeri (Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların Meslek Yüksek Okullarının "Elektrik" veya" Elektrik Enerjisi Üretim-İletim ve Dağıtımı" bölümü mezunu olması.

Elektronik Bakım Teknikeri (Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların Meslek Yüksek Okullarının "Elektronik Teknolojisi" bölümü mezunu olması.

İnşaat Bakım Teknikeri(Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların Meslek Yüksek Okullarının "İnşaat Teknolojisi" bölümü mezunu olması şart.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum