EÜAŞ Atatürk HES İşletme Müdürlüğü İşçi Alımı 2016

EÜAŞ Atatürk HES İşletme Müdürlüğü İşçi Alımı 2016

17 Mart 2016 Tarihinde Elektrik Üretim A.Ş Atatürk HES İşletme Müdürlüğü personel alım ilanı yayınlandı. Toplam 39 Kişi Kamu İşçisi Olarak İstihdam Edileceği Kurum Tarafından Açıklandı.

EÜAŞ Elektrik Üretim A.Ş Atatürk HES Hidro Elektrik Santrali İşletme Müdürlüğü 17 Mart 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. Başvurular İş Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilgili unvan için belirlenen ilan numarası ile yapılacaktır.

EÜAŞ yayınladığı 8 farklı ilanda belirlediği ortak şartlar şöyle: Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınar, Halfeti, Hilvan, Siverek, Suruç, Şanlıurfa Merkez, Viranşehir, Harran, Eyyübiye, Haliliye, Karaköprü ilçelerinde ikamet ediyor olmak.

Proses İşçisi olarak 3 kişi istihdam edilecektir. Başvurular iş ilan (00003143129) numarası ile yapılacaktır. Adayların 2014 yılında yapılan KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olması gereklidir. İşe alınacak kişiler Şanlıurfa Birecik ilçesinde çalışacaktır. Meslek Yüksek Okulu ‘ndan Önlisans düzeyi mezunları arasından, Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtım, Elektrik bölümü mezunları ilana başvurabilecektir.

Proses İşçisi olarak 3 kişi istihdam edilecektir. Başvurular iş ilan (00003143271) numarası ile yapılacaktır. Adayların 2014 yılında yapılan KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olması gereklidir. İşe alınacak kişiler Şanlıurfa Birecik ilçesinde çalışacaktır. Meslek Yüksek Okulu ‘ndan Önlisans düzeyi Makine bölümü mezunları ilana başvurabilecektir.

Proses İşçisi olarak 2 kişi istihdam edilecektir. Başvurular iş ilan (00003143245) numarası ile yapılacaktır. Adayların 2014 yılında yapılan KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olması gereklidir. İşe alınacak kişiler Şanlıurfa Birecik ilçesinde çalışacaktır. Meslek Yüksek Okulu ‘ndan Önlisans düzeyi Elektronik Teknolojisi bölümü mezunları ilana başvurabilecektir.

Elektronik Teknisyeni olarak 4 kişi istihdam edilecektir. Başvurular iş ilan (00003143104) numarası ile yapılacaktır. Adayların 2014 yılında yapılan KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olması gereklidir. İşe alınacak kişiler Şanlıurfa Birecik ilçesinde çalışacaktır. Lise düzeyinde Elektronik, Elektrik – Elektronik, Büro Makineleri Teknik Servisi, Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri bölümü mezunları ilana başvurabilecektir.

Proses İşçisi olarak 1 kişi istihdam edilecektir. Başvurular iş ilan (00003143256) numarası ile yapılacaktır. Adayların 2014 yılında yapılan KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olması gereklidir. İşe alınacak kişiler Şanlıurfa Birecik ilçesinde çalışacaktır. Meslek Yüksek Okulu ‘ndan Önlisans düzeyi İnşaat Teknolojisi bölümü mezunları ilana başvurabilecektir.

Kumanda Tablosu Operatörü olarak 8 kişi istihdam edilecektir. Başvurular iş ilan (00003143018) numarası ile yapılacaktır. Adayların 2014 yılında yapılan KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olması gereklidir. İşe alınacak kişiler Şanlıurfa Birecik ilçesinde çalışacaktır. Lise düzeyinde Elektrik, Elektrik – Elektronik, Elektrikçilik, Bobinaj, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatcılığı, Pano Montürlüğü, Endüstriyel Bakım-Onarım bölümü mezunları ilana başvurabilecektir.

Makine Bakım Onarım Teknisyeni, Makine Bakım Onarımcısı olarak 9 kişi istihdam edilecektir. Başvurular iş ilan (00003142577) numarası ile yapılacaktır. Adayların 2014 yılında yapılan KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olması gereklidir. İşe alınacak kişiler Şanlıurfa Birecik ilçesinde çalışacaktır. Lise düzeyinde CNC Bölümü, Torna-Tesviye, Torna    , Tesviye, Makine Teknolojisi mezunları ilana başvurabilecektir.

Elektrik Teknisyeni olarak 9 kişi istihdam edilecektir. Başvurular iş ilan (00003141621) numarası ile yapılacaktır. Adayların 2014 yılında yapılan KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olması gereklidir. İşe alınacak kişiler Şanlıurfa Birecik ilçesinde çalışacaktır. Lise düzeyinde Elektrik, Elektrik – Elektronik, Elektrikçilik, Farketmez, Bobinaj, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatcılığı, Pano Montürlüğü, Endüstriyel Bakım-Onarım bölümü mezunları ilana başvurabilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.