Fatih Belediyesi Kadrolu 40 Memur Alımı! 24 Farklı Bölüm Başvuru Yapabilecek

Fatih Belediyesi Kadrolu 40 Memur Alımı! 24 Farklı Bölüm Başvuru Yapabilecek

İstanbul ili iş ilanları kapsamında Fatih Belediyesine kadrolu statüde olmak üzere GİH sınıfı 9. derece kadrolar için 40 zabıta memuru alımı yapılacak. Zabıta alımları başvuru süreci ve tüm detaylar bu haberimizde yer alıyor.

İstanbul İli iş ilanları bünyesinde Fatih Belediyesine kamu personeli 40 zabıta memuru alımı yapılacak. Belediyeye 40 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 9. Derece kadrolar için olacak. Kamu kurumu personel alımı başvuru süreci ve tüm detaylar bu haberimizde yer alıyor.

24 Farklı Bölüm Başvuru Yapabilecek

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Ekonomi, İşletme, İktisat, Ekonometri, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Psikoloji, Sosyal Hizmet, Sosyoloji, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, İnsan Kaynakları Yönetimi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Turizm Rehberliği, İlahiyat, İslami İlimler, Kamu Yönetimi, Turizm İşletmeciliği, Bilgi ve Belge Yönetimi, İş İdaresi, İşletme, İşletmecilik, İş sağlığı ve Güvenliği bölümü mezunları başvuru yapabilecek.

Başvuru Genel Şartları

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, TCK cezai hükümleri yer almaktadır. Askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak gerekiyor.

Başvuru Özel Şartları

KPSS şartı: Kadın/Erkek adayların başvuru yapabileceği zabıta memuru alımları için KPSSP3 puan türünden en az 75 puan isteniyor.

Boy, Kilo, Yaş Şartı: Zabıta alımları için tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+, -) 10 kg’dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyede başvuru esnasında yapılacaktır. Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak da özel şartlar arasındadır.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.