Fırat Elektrik Sürekli İşçi Alımı

Fırat Elektrik Sürekli İşçi Alımı

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Temsilciliği Elazığ’da çalıştırılmak üzere personel alımı yapıyor. İlan için son başvuru tarihi 2 Ekim olarak belirtildi.

Fırat Elektrik sürekli işçi alımı yapmaktadır. İlan için son başvuru tarihi 2 Ekim olarak belirtilmiştir.

Fırat Elektrik’te sürekli işçi olarak çalışabilmek için adaylarda aranan şartlar şu şekilde belirtilmiştir : Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü Mezunu ya da MYO Elektrik bölümü mezunu, Aktif araç kullanabilen Ekip çalışmasına uyumlu, Tercihen Elektrik Dağıtım sektöründe tecrübesi olan, Ağır ve, Tehlikeli işlerde çalışma engeli olmayan olarak belirtilmiştir.

Ayrıca, Tercihen Ekat Belgesi olan, Askerliğini tamamlamış, Elazığ Merkez ve ilçelerinde ikamet eden, Esnek çalışma saatleri ve vardiyalı çalışma saatlerine uygun adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

Fırat Elektrik’te sürekli işçi olarak çalıştırılan personelin yapacağı işler ise şu şekilde paylaşılmıştır: Dağıtım hat şebeke sisteminin bir bütün olarak sürekli ve güvenli işletilmesini sağlamak için gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapmak, Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde düzenlenmesi gereken evrakları tutmak ve takibini sağlamak İş Sağlığı Güvenliği konularında tedbir ve uygulamalarını sağlamak ve Verimliliği kaliteyi artıracak veya maliyeti düşürecek öneri görüş ve tekliflerini hazırlayarak sunmak Çevre ,ISG, Müşteri Memnuniyeti ve Kalite Sistemlerinin gerekli gördüğü usullülere politikalara riayet etmek olarak belirtilmiştir.

İlana başvurmak isteyen adayların Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Temsilciliği/ Elazığ ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.