Fırat Üniversitesi 113 Memur Alımı

Fırat Üniversitesi 113 Memur Alımı

Fırat Üniversitesi 113 sözleşmeli memur alım ilanı yayınladı. İlan için son başvuru tarihi 17 Temmuz 2017 olarak belirtildi. Başvurular belirtilen son başvuru tarihine kadar, Fırat Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na yapılacaktır. Fırat Üniversitesi

Fırat Üniversitesi; 2 fizyoterapist, 1 diyetisyen, 7 sağlık teknikeri, 2 röntgen teknisyeni, 101 hemşire olmak üzere toplamda 113 sözleşmeli memur alımı gerçekleştirilecektir.

Başvurular 17 Temmuz 2017 mesai bitimine kadar Fırat Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na, başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte yapılacaktır.

Adaylarda başvuruda istenilen belgeler ise; başvuru formu, öğrenim belgesi fotokopisi, KPSS sınav sonuç belgesinin fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi, fotoğraf, hizmet veya görev belgesi olarak belirtilmiştir. Başvuru için adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde belirtilmiştir:

Adaylarda aranan genel şartlar: TC vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak olarak belirtilmiştir.

Ayıca adayların 2016 yılı KPSS sınavına girmiş olmaları ve herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan mezuniyet şartı ise bazı hemşireler için sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olmak, hemşirelik lisans programından mezunu olmak, radyoloji veya tıbbi görüntüleme teknikleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak, radyoterapi ön lisans programından mezun olmak, anestezi ön lisans programından mezun olmak olarak belirtilmiştir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.