Fırat Üniversitesi 3 Hemşire Alımı

Fırat Üniversitesi 3 Hemşire Alımı

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü 27 Eylül 2016 da 3 Hemşire alınacağını duyurdu. Başvurular 27 Eylül 2016 da başlayıp 11 Ekim 2016 da sona erecektir.

Üniversitenin hastanesinde görevlendirilmek üzere KPSSP3 gurubu puan sırası esas alınarak sözleşmeli 3 Hemşire alınacağı duyuruldu. 657 Sayılı Kanunun 4/b maddesi uyarınca başvuracak Hemşire adaylarında aranacak bazı şartlar: Hemşirelik Lisans Programından Mezun Olmak, 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) girmiş ve başarılı olmak. Elazığ iş ilanları kariyer.

Sözleşmeli alınacak hemşirelerde herhangi bir Kurumda 4/B sözleşmeli olarak istihdam edilenlerden; hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç, sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde  fesih tarihinden itibaren en az bir yıl geçmiş olmak. Hemşirelik alımı için Erkek adaylarda askerli şartı bulunmamakta olup başarılı olmaları durumunda çalışacakları adres Elazığ Merkez olarak belirtilmiştir. İkamet şartı olmayıp Türkiyenin her yerinden başvurular alınacaktır.

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü Genel Sekreterliği Personel Daire Başkanlığı Hastanesi çalışmak üzere başvuracak adaylar  11.10.2016 Salı günü mesai bitimine kadar  başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte yapacaklardır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.