Fırat Üniversitesi Sağlık Personel Alımı

Fırat Üniversitesi Sağlık Personel Alımı

Fırat Üniversitesi Sağlık Personel Alım ilanı 17 Ocak 2017 da yayınladı. Başvuracaklar için son tarih 31 Ocak 2017 olarak açıklanmıştır.

Yapılan açıklamaya göre 3 kişi hemşire 1 kişi psikolog ve 1 kişi fizyoterapist olmak üzere 5 kişi istihdam edileceği öğrenildi.

3 Kişi Hemşirelik bölümü Sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümü mezunu olması gerekmektedir. Kamu personeli seçme sınavı KPSS ye girmiş ve 70 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Elazığ iş ilanları kariyer.

1 Kişi Psikolog Psikoloji Lisans programından mezunu olması, Psikoloji alanında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamış olması, Sağlık Bakanlığının vermiş olduğu Psikolojinin Tıbbi Uygulamaları Sertifikasına sahip olması, Belgelemek kaydı ile Üniversite Hastanelerinde çalışmış olması gerekmektedir. 2016 Kamu personeli seçme sınavı KPSS ye girmiş ve 70 puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

1 Kişi Fizyoterapist Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans programından mezun olması, Belgelemek kaydı ile en az 3 yıl Fizyoterapist olarak çalışmış olması gerekmektedir. Ayrıca 2016 Kamu personeli seçme sınavı KPSS ye girmiş ve 70 puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması, 657 sayılı kanunun 53. madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmaması, Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olması, Herhangi bir Kurumda 4/B sözleşmeli olarak istihdam edilenlerden; hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç, sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren en az bir yıl geçmiş olması gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi, 1 Adet Resim, Kamu Personeli Seçme Sınavı 2016 KPSS sınav sonuç belgesi olması gerekmektedir.

Başvurular; 31 Ocak 2017 Salı günü mesai bitimine kadar Elazığ Fırat Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Şahsen yapılacaktır. Süresi içinde yapılmayan başvurular ve Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.