Galatasaray Üniversitesi Kamu Memur Alımı 2017

Galatasaray Üniversitesi Kamu Memur Alımı 2017

Galatasaray Üniversitesi Büro Personeli, Destek Personeli ve Programcı olarak Lise, Önlisans ve Lisans mezun Memur Alım ilanı 30 Haziran 2017 de yayınladı. KPSS 50 Puan olması gerek. Başvurular başlamış olup son 14 Temmuz 2017 tarihine kadar başvurmaları

Galatasaray Üniversitesi Rektörlüğü’nde görevlendirilmek üzere geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavı puan sırası esas alınmak suretiyle 4 kişi Büro Personeli, 1 kişi Destek Personeli ve 1 kişi Programcı olmak üzere toplam 6 kişi için istihdam sağlanmıştır. Başvurular 14 Temmuz 2017 tarihi son olmak üzere üniversiteye Şahsen yapılacaktır.

Başvuru tarihi itibariyle geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS)’den lisans seviyesinde KPSS P94 veya ortaöğretim seviyesinde KPSS P93 puan Önlisans türünden en az 50 puan almış olması şarttır.

Destek Personeli pozisyonu için 1 kişi Ortaöğretim mezunu olmak, E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, en az 5 yıl şoförlük deneyimine sahip olması şart.

Büro personeli 4 kişi için: Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, İnsan Kaynakları, Personel Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler bölümleri mezunu olması gerek.

Programcı 1 kişi için: Yükseköğretim kurumlarının bilgisayar programcılığı ile ilgili bölümlerinden en az önlisans düzeyinde mezun olmak veya en az önlisans mezunu olmak koşuluyla bilgisayar programcılığı alanına ilişkin ders aldığını belgelendirmek veya bu alanda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi olmak. En az (D) düzeyinde KPDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmak. (Yabancı dil sınav sonuçları “5” yıl süreyle geçerlidir.)

Adaylar başvurularını Galatasaray Üniversitesi İş Talep Formunu tam ve eksiksiz doldurarak çıktısı ile birlikte KPSS sınav sonuç belgesinin aslı ve fotokopisi, diplomanın aslı ve fotokopisi, erkek adaylar için askerlik terhis, tecil, muafiyet belgelerinin aslı ve fotokopisi ile birlikte Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı’na 14 Temmuz 2017 tarihine kadar şahsen başvurmaları gerekmektedir. Adayların posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmemektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.