Garanti Bankası Deneyimsiz Personel Alımları Yapacak! Nisan 2021

Garanti Bankası Deneyimsiz Personel Alımları Yapacak! Nisan 2021

Garanti BBVA deneyimsiz personel alımları kapsamında 4 farklı başvuru ilanı yayımladı. Garanti’ye banka personeli alımı başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Nisan 2021 banka personeli alımları kapsamında Garanti Bankası deneyimsiz personel alımları yapacak. Dört yeni başvuru ilanı ile çok sayıda banka personeli başvuru ilanlarına dair tüm süreci ve başvuru detayları ile şartları bu ilan yazımızda hazırladık. İşte Garanti Bankası personel alımı başvuruları, kontenjanları ve tüm süreç:

Başvuru Süreci

Banka personeli alımları için adaylar başvurularını Garanti Bankası kariyer ilanları başvuru resmi sitesinden yapabileceklerdir. Aşağıdaki “Başvuru Ekranı” üzerinden güncel başvuruları devam eden Nisan ayı DENEYİMSİZ 4 farklı ilan için başvurunuzu kolaylıkla bireysel üye olarak yapabilirsiniz.

Başvuru İlanları

Sivas Müşteri İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları,

Müşteri Danışmanı-İstanbul Avrupa 1-2 Bölge Müdürlüğü personel alımları,

İstanbul Müşteri İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları,,

Müşteri Danışmanı-İstanbul Anadolu Yakası personel alımları olmak üzere çok sayıda banka personeli alımları yapılacak.

Müşteri Danışmanı-İstanbul Anadolu Yakası

Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet ediyorsanız, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş, Tercihen Segem Sertifikası’na sahipseniz başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul Müşteri İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi

En az lisans ya da meslek yüksekokulu öğrenci veya mezun, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş, İstanbul’da ikamet eden ya da edebilecek, Haftanın herhangi 5 günü çalışabilecek adaylar başvuru yapabilir.

Müşteri Danışmanı-İstanbul Avrupa 1-2 Bölge Müdürlüğü

Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorsanız, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş, Tercihen Segem Sertifikası’na sahipseniz başvuru yapabilirsiniz.

Avrupa 1- Kağıthane, Göktürk, Çağlayan, Beşiktaş, Zekeriyaköy, Sarıyer, Tarabya civarı, Avrupa 2- Şişli, Taksim, Kabataş, Eminönü, Fatih civarı olacak.

Sivas Müşteri İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi

En az lisans ya da meslek yüksekokulu öğrencisi veya mezun, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş, Sivas’ta ikamet edebilecek, günde 7 saat olmak üzere haftada 6 gün çalışabilecek adaylar başvuru yapabilir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.