Garanti Bankası Eleman Alım İlanı Açıklandı

Garanti Bankası Eleman Alım İlanı Açıklandı

Garanti Bankası tarafından resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan eleman alımı ilanlarına göre 3 farklı branşta eleman alımı yapılacağını belirtiyor.

Garanti Bankası yayınladığı eleman alım ilanlarına göre alınacak personeller Müşteri Danışmanı, Müşteri İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi ve Management Traınee olarak kurum bünyesinde görevlendirilecektir.

Müşteri Danışmanı ilanına başvuru yapacak adaylar için açıklamalar (Afyonkarahisar Sandıklı)

Adaylarda aranan nitelikler

Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun olmak, Sandıklı (Afyon)'da ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş olmak ve Tercihen Segem Sertifikası’na sahip olmak şartları aranmaktadır.

Müşteri İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi ilanına başvuru yapacak adaylar için açıklamalar (Sivas)

Adaylarda aranan nitelikler

En az lisans ya da meslek yüksekokulu öğrencisi veya mezunu olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş, Sivas ilinde ikamet edebilecek olmak ve Günde 7 saat olmak üzere haftada 6 gün çalışabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Management Traınee ilanına başvuru yapacak adaylar için açıklamalar

Üniversite 4. sınıf veya yüksek lisans 1. sınıf öğrencisi olmak ya da üniversiteden yeni mezun olmak, Makro ekonomik gelişmeleri, finansal piyasaları ve hazine ürünlerini yakından takip ediyor olmak, Sektör ve finansalların analizi, nakit akışı gibi çeşitli yöntemlerle kredi analizleri yapılması ilgini çekiyor veya Risk analitiği, analitik modelleme ve standart model geliştirme araçları ile programlama dillerine ilgi duyuyor olmak, Dijital trendler ile ilgileniyor, pazarlama alanındaki gelişmeleri ve yeni uygulamaları yakından takip ediyor, data analizi, strateji ve iş geliştirme konularına ilgili olmak şartları aranmaktadır.

Management Traınee Başvuru ile ilgili açıklamalar

Talent Day’e katılmak için: Başvuru, İngilizce Sınavı, Genel Yetenek Sınavı ve Kişilik Envanteri, Video Kayıt

Talent Day’ den sonra: İşe Alım mülakatı, Birim tanışma görüşmesi

Son Başvuru tarihi: 11 Mart 2021

Yeni mezun başvurusu 2021 yılı mezunlarını kapsamaktadır.

Garanti BBVA Kariyer 'de yer alan eğitim bilgilerinin, e-posta adresinin ve cep telefonunun güncel olmasına dikkat etmelisiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum