Garanti Bankası İş İlanları

Garanti Bankası İş İlanları

Garanti Bankası tarafından yeni mezun olan adaylara ve deneyimli adaylara yönelik iş ilanları yayınlandı. İlanlar için son başvuru tarihi belirtilmemiştir. Ayrıca staj başvurusu da kabul edilmektedir. Adaylarda aranan şartlar ise ilandan ilana farklılık..

Garanti Bankası; Telefon Bankacılığı, gişe asistanı, bilgi sistemleri denetçi yardımcısı, müfettiş yardımcısı, genel müdür pozisyonlarına personel alımı gerçekleştirecektir.

Başvurular Garanti Bankası İnsan Kaynakları resmi internet sitesi üzerinden sisteme üye olunarak yapılabilecektir. İlanlar için son başvuru tarihi belirtilmemiştir.

Başvuru şartları ilandan ilana farklılık göstermektedir. Belirtilen pozisyonlar için adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde açıklanmıştır:

Telefon Bankacılığı Personeli alımı için: 2 yıllık Meslek Yüksekokulu veya 4 yıllık üniversite mezunu, 27 yaşını geçmemiş, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl erteletmiş, iyi derecede Microsoft Office bilgisine sahip, vardiyalı düzende çalışabilecek, iletişim ve ikna becerileri yüksek personel alımı yapılacaktır.

Gişe Asistanı alımı için: Tercihen 4 yıllık üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, 27 yaşını geçmemiş, iyi derecede bilgisayar kullanabilen, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da 1 yıl tecil ettirmiş, esnek zamanlı olarak çalışabilecek, insan ilişkileri kuvvetli personel istihdamı gerçekleştirilecektir.

Müfettiş Yardımcısı alımı için: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, 27 yaşını geçmemiş, analitik düşünen, iletişimi kuvvetli, 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Hukuk, Siyasal Bilgiler, İşletme, Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü gibi bölümlerden mezun olan, iyi derecede İngilizce bilen personel alımı yapılacaktır.

Sales Traninee alımı için: 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun olmak, 27 yaşını geçmemiş olmak, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olmak, kendine güvenen ve girişimci personel alımı yapılacaktır.

Garanti Bankası İş İlanları Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden yayınlanmaktadır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.