Garanti Deneyimsiz Banka Personeli Alımı Online Başvuruları Başladı

Garanti Deneyimsiz Banka Personeli Alımı Online Başvuruları Başladı

Deneyim şartı gerekmeden en az önlisans olmak üzere üniversite öğrencilerinin de başvuru yapabileceği Garanti deneyimsiz banka personeli alımı başvuru ekranı açıldı. İşte süreç ve tüm detaylar.

Garanti BBVA banka personeli alımı başvuruları alınmaya başladı. DENEYİM ŞARTSIZ Garanti Bankası personel alımına başvuru kimler yapabilecek. İŞ İLANLARI KARİYER olarak banka personeli olmak için gerekli şartları, süreci ve tüm detayları bu haberimizde hazırladık. İşte detaylar.

Garanti BBVA personel alımı kontenjanları

İstanbul müşteri iletişim merkezi- müşteri temsilcisi alımı, Sivas müşteri iletişim merkezi - müşteri temsilcisi alımı, müşteri danışmanı-İstanbul alımı olmak üzere yeni kadrolara özellikle deneyimsiz personel alımı başladı. İşte branşlar bazında tüm şartlar ve süreç.

Banka personeli alımı başvuru mezuniyet şartları

Müşteri danışmanı-İstanbul ili personel alımı için üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezunsanız, İstanbul'da ikamet ediyorsanız, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş, tercihen Segem Sertifikası’na sahip adaylar başvurabilir.

SİVAS müşteri iletişim merkezi - müşteri temsilcisi personel alımı için en az lisans ya da meslek yüksekokulu öğrencisi, mezun, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş, Sivas’ta ikamet eden, günde 7 saat olmak üzere haftada 6 gün çalışabilecek,

İstanbul müşteri iletişim merkezi- müşteri temsilcisi personel alımı için  En az lisans ya da meslek yüksekokulu öğrenci veya mezun, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş, İstanbul’da ikamet eden ya da edebilecek, haftanın herhangi 5 günü çalışabilecek adaylar başvurabilir.

Personel alımı başvuru süreci

DENEYİMSİZ Garanti BBVA banka personeli alımı için başvuruları bankanın kariyer internet sitesinden hemen yapılabilir. Aşağıdaki bağlantıdan direkt olarak deneyim şartı aranmadan başvuru yapılabilecek ilanlara erişim sağlayabilirsiniz.

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum