Gazi Üniversitesi 30 Personel Alımı Eylül 2017

Gazi Üniversitesi 30 Personel Alımı Eylül 2017

Gazi Üniversitesi 30 Memur Alım ilanı 20 Eylül 2017 de yayınladı. İlanına başvuracak adaylar için başvurular başlamış olup son tarih 06 Ekim 2017 mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. KPSS 2016 yılı sonuçları geçerli olacaktır.

Gazi Üniversitesi Sözleşmeli 30 kişi Hemşire alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular 20 Eylül 2017 de başlayıp 06 Ekim 2017 de sona erecektir. Yapılan açıklamaya göre 30 kişi Sözleşmeli olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacaklar Orta Öğretim Lisans mezunları için 2016 KPSS puanı esas alınacaktır.

Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi ve 1 Adet Resim olması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına Ankara adresine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Başvuru esnasında Başvuru formu doldurulacağından posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Lisans mezunları için 2016 KPSS (B) Grubu KPSS P3 puanı esas alınacaktır. Başvurularda "Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik Hükümleri uygulanır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Erkek adayların, muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

Sözleşmeli 30 Personel alımı için şartlar: Lisans Sağlık Memurluğu, Hemşirelik ve Ebe bölümü mezunu adaylar başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak adaylarda öğrenimle ilgili koşullar ile ilgili geniş bilgi aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Merkezi sınavdan muaf kişilerden (öncelikli) başvuranlar öncelik belge tarihlerine göre eskiden yeniye doğru ve merkezi sınav kapsamında başvuranlar da en yüksek puanlıdan başlamak suretiyle talep sayısının 10 katını geçmeyecek şekilde sıralanarak isim, adres vb. bilgileri içeren nihai listeler talep sahibi kamu kurum/ kuruluşuna bildirilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum